Jesienna szaruga.

Obraz
Tunikę od Łukasza Jemioła połączyłam z czarnymi leginsami, beżowymi kaloszami z czarnymi wstawkami oraz ciemno-granatowym płaszczem. Całość przełamałam pomarańczową chustką. Szczerze mówiąc jeszcze jakiś czasem temu zapierałam się, że nigdy nie założę kaloszy, jednak teraz ciesze się, iż zmieniłam zdanie. Nie dość, że nie przemakają, to są ciepłe i idealnie nadają się na jesienne spacery.  Niewielki obcas zdecydowanie dodaje im szyku.  Makijaż wykonała moja koleżanka Paulina. Na sesji było wiele śmiechu i... zimna, no ale cóż, taka pora roku. :)

Polska-Gruzja

Jak Wam się podobał wczorajszy meczyk? Ja osobiście drugą połową jestem zachwycona. Polacy naprawdę pokazali klasę. Szkoda, że tak samo nie grali w pierwszej,  no ale nie ma co narzekać... ważne, że wygrali i to z jakim wynikiem 4:0 :) Ciesze się, że odwołali mi zajęcia i mogłam oglądnąć cały mecz. Bramki: 51 minuta- Kamil Glik, 71 minuta - Grzegorz Krychowiak, 73 minuta - Sebastian Mila, 90 (+2) minuta - Arkadiusz Milik. Najładniejsza dla mnie...zdecydowanie Sebastian Mila i 3:0 dla Nas <3 Szkoda, że nie padły te dwie bramki z przewrotek Lewego.. ale i tak super :) Kartki:  79 minuta - Kamil Glik, 83 minuta - Tomasz Jodłowiec, 90 (+1) minuta - Karol Linetty. Zmiany: 66 minuta - Tomasz Jodłowiec za Krzysztofa Mączyńskiego, 69 minuta - Maciej Rybus za kontuzjowanego Kamila Grosickiego (miejmy nadzieję, że szybko wróci do zdrowia,                  chociaż złamanie jest bardzo poważne i leczenie potrwa kilka miesięcy- trzymamy kciuki ! ), 86 minuta - Karol Line

Przed meczem Polska-Gruzja

Obraz
Już w piątek kolejny mecz Naszej reprezentacji :) Czekam na niego z niecierpliwością, chociaż prawdopodobnie nie będę mogła go oglądać (studia), ale mam nadzieję, że zobaczę chociaż końcówkę i będzie to wspaniałe zakończenie :( A dzisiaj troszeczkę zdjęć z meczu Polska- Szkocja 14.10.2014.   Szkoccy kibice są na prawdę genialni i świetnie się bawią :)  I znów niezapomniany sektor G29 <3 W szczęśliwych butach <3  Bardzo sympatyczni ludzie i wspaniała atmosfera. Polscy kibice są niezastąpieni :) Na stadionie, podczas meczu nie ma różnic, a kiedy pada bramka nie ma znaczenia, że ktoś z kimś się nie zna. Wtedy liczy się tylko radość. Trzymamy mocno kciuki za Naszych chłopaków w piątek o 18:00. Wierzę, że damy radę i jeszcze bardziej oddalimy się z punktacją. Jak na razie pierwsze miejsce w grupie i mam nadzieję, że nadal tak zostanie.  DO BOJU POLSKO !!

WARSZAWA :)

Obraz
Dzisiaj na sportowo, choć nie do końca. Szare spodnie z obniżonym krokiem połączyłam ze zwykłą białą bokserką. Do tego dobrałam czarno-różową kurtkę (idealna zarówno do sportowego, codziennego jak i eleganckiego stroju) oraz beżowo-białe buty z krytą koturną.  Muszę przyznać, że to obuwie, to jedne z moich ulubionych i wybieram je bardzo często.  Nie dość, iż są mega wygodne, to w dodatku optycznie wydłużają nogi. Nic tylko mieć takie cuda w szafie ;->     Słoneczko, słoneczko... powiem szczerze, że tegoroczna, jesienna pogoda dość nas rozpieszcza :)  Co prawda zdjęcia były robione ok miesiąca temu (przed meczem Polska-Niemcy), ale aura po za lekkim ochłodzeniem niewiele się zmieniła.