wtorek, 28 czerwca 2016

BO DOBRA ZABAWA TO PODSTAWA UDANYCH WAKACJITegoroczne wakacje miałam dość szybko, bo już w połowie czerwca. Czy żałuję?? Nic z tych rzeczy, bo pogoda dopisała w 100%, a i miejsce było magiczne. Co prawda to urlop wypadł przez przypadek, bo moim głównym celem pobytu we Francji było EURO 2016. Początkowo miałam jechać tylko na mecz, jednak dzień po zakupie biletów w jednej z gazet ukazała się oferta turnusu wypoczynkowego połączona z przejazdem i powrotem 
z meczu. To właśnie w taki sposób 18.06.2016 po ponad 25 godz. podróży znalazłam się w urokliwym zakątku Lazurowego Wybrzeża. 


Zdecydowanie polecam Kemping Les Prairies de la Mer*** nie tylko w ramach rodzinnych wakacji, ale również na szalony wypad z przyjaciółmi. Zadbane mobile homes i urokliwy, choć dość zagmatwany teren kempingu sprzyjają spokojnemu wypoczynkowi oraz oderwaniu się od codziennej rutyny i rzeczywistości. Przyznam się, że podczas pobytu zdarzyło mi się parę razy pogubić wśród tych wszystkich alejek, ale w gruncie rzeczy wszystkie ścieżki prowadzą na plaże :PJak dla mnie jedynym minusem był fakt, iż ok godz. 24:00 zamykane były bary, a na imprezy wpuszczano wybiórczo, albo wcale. Po za tym, siedząc na tarasie swojego "domku"trzeba było się pilnować, żeby nie być za głośno. Po prostu niektórzy sąsiedzi dzwonili po ochronę i czar miłych spotkać ze znajomymi pryskał. No cóż, nic nie może być zbyt idealne, a sąsiadów się nie wybiera. 


Plaża, szum morza, słońce i wspaniali ludzie, których tam poznałam na pewno zostaną długo w mojej pamięci. Nie ważne bowiem skąd jesteśmy, 
ile mamy lat, czy też czym się interesujemy. Najważniejsze to być sobą i spotykać na swej drodze ludzi, którzy akceptują nas takimi, jakimi jesteśmy. Czasem osoby spotkane przypadkowo mogą stać się dla nas bardzo ważni i ja się o tym przekonałam. Dziękuję Ania, Sławek, Laura, Marcin, Paweł, Jacek, Artur, Sebastian, Pani Asia, Pan Tomek, Mateusz, Łukasz, Krzysiek, Grzesiek i Grzesiek. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuje za komentarze i zachęcam do ich pozostawiania.
Na każde pytanie postaram się odpowiedzieć. :)
Zostawiajcie namiary na swoje blogi, a na pewno je odwiedzę ;*