Dobrze zauważyłam, że biegasz? Świetna figura! Zestawik niczego sobie i moje ulubione kolorki :D Zapraszam do przeczytania nowego postu : arfashionstyle.blogspot.com
Bardzo dziękuje za komentarze i zachęcam do ich pozostawiania. Na każde pytanie postaram się odpowiedzieć. :) Zostawiajcie namiary na swoje blogi, a na pewno je odwiedzę ;*
bardzo słodki outfit!:))
OdpowiedzUsuńwww.kkaasia.blogspot.com
Dobrze zauważyłam, że biegasz? Świetna figura! Zestawik niczego sobie i moje ulubione kolorki :D
OdpowiedzUsuńZapraszam do przeczytania nowego postu :
arfashionstyle.blogspot.com
Szczerze mówiąc praktycznie w ogóle nie biegam (niestety słomiany zapał), aczkolwiek bardzo dziękuję za miłe słowa ;)
Usuńdawno mnie tu nie było, ale wracam już do żywych :) a Ty nadal pięknie wyglądasz, trzymasz fason moja droga, pięknie :*
OdpowiedzUsuń